Šemeta “Mažeikių naftos” monopolio sargyboje

2009.02.05 lrt.lt: Siūlo mažinti degalų importo mokestį

Turėdami Lietuvoje naftos perdirbimo gamyklą, mokame už degalus brangiau, nei kaimynai.

Biudžeto ir finansų komitetas siūlo Vyriausybei naikinti degalų importo mokestį, kad atsiradusi konkurencija numuštų benzino ir dyzelino kainas.

(…) „Importuotojai iš kitų šalių Lietuvoje visiškai užspausti. Kuro importas iš šių šalių sudaro tik 7 proc. Todėl prašome Vyriausybę, kad ji panaikintų apribojimus – panaikinti muitą iš trečiųjų šalių įvežamiems degalams ir nuo 4,7 proc. tarifo pereiti prie nulinio“, – sakė komiteto pirmininkas Kęstutis Glaveckas.

Finansų ministras Algirdas Šemeta sako, kad tokį komiteto pasiūlymą reikia analizuoti, tačiau pabrėžia, kad sprendimai, kurie sumažintų įplaukas į biudžetą – nepriimtini.

„Šiandien negaliu atsakyt į klausimą dėl importo mokesčio. Jau atitinkamai suplanuotos biudžeto pajamos, o tokį siūlymą turime papildomai analizuoti. Aš manau, kad biudžeto pajamų tinkamas surinkimas ir egzistuojančių valstybės įsipareigojimų užtikrinimas šiuo metu pirmaeilis uždavinys, o kažkokie papildomi sprendimai, kurie mažina biudžeto įplaukas, šiuo metu tikrai nėra tinkami“, – teigė ministras.


Panašūs (automatiškai atrinkti) įrašai:

  1. Trys tigrai
  2. Reformos nevyksta, kada tversim aplink parlamentą tvorą?
  3. Kodėl Lietuvoje negalėtų būti panaikinti pelno ir pajamų mokesčiai?
  4. Totalinis “kovos su nedarbu” diskusijos debilumas
  5. Lietuvos bankas turėjo žinoti :(

Paskelbta 2009 02 07 at 21:02 · Autorius anarchistas · Nuoroda
Temos: Absurdas, Nusišnekėjimai · Žymos: korupcija, valdžiažmogiai

Palikite komentarą